Sylwia Majdan

zobacz case study

Bell Cosmetics

zobacz case study

Agi Jensen Design

zobacz case study

Sylwia Majdan

Polska projektantka, której kolekcje zdobywają wiernych fanów. Doskonały krój, kobiece wzory i najwyższej jakości tkaniny.

Zadanie

Sylwia Majdan cyklicznie robi wyprzedaże swoich bestsellerów. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie reklamy wspierającej i skierowanie ruchu do sklepu internetowego.

Realizacja

Promocja kreacji Sylwii Majdan odbywa się poprzez profil na Facebooku. W tym celu promujemy posty z wyprzedażami i tworzymy dedykowane kreacje reklam. Przez cały okres kampanii optymalizujemy parametry i na bieżąco dobieramy odpowiednie grupy docelowe. Każda wydana złotówka przyniosła 317 zł przychodu.

0,05 – 0,08 złkoszt za kliknięcie w reklamę

6,75%CTR na poziomie

każda reklama dociera do ponad 30 000 osób

Bell Cosmetics

Uznany producent kosmetyków kolorowych na rynku polskim, obecny również w większości państw Europy, w Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Niezaprzeczalnie wysoka jakość oraz przystępna cena sprawiają, że kosmetyki Bell są tak lubiane przez użytkowniczki na całym świecie.

Zadanie

Prowadzenie profili marki Bell Cosmetics na rynkach zagranicznych. Komunikacja w języku angielskim oraz posty dedykowane poszczególnym rynkom.

Realizacja

Komunikacja opiera się na anglojęzycznym profilu marki na Facebooku. Prowadzenie profili na Facebooku oraz Instagramie.

Agi Jensen Design

Marka stworzona dla nowoczesnych i pewnych siebie ludzi, którzy cenią wygodę i wyjątkowy, oryginalny styl.

Zadanie

Stworzenie jak największej społeczności skupionej wokół mark. Naszym wyzwaniem było stworzenie profilu, który odzwierciedli wyjątkowość Agi Jensen Design.

Profil na Facebooku był doskonałym miejscem, w którym projekty Agi Jensen Design mogły trafić do szerokiego grona odbiorców. Grafiki, które realizujemy w pełni oddają oryginalność jest strojów i podkreślają styl, w jakim projektuje je autorka.

Rezultaty:

200%wzrost fanów na profilu

4 000%wzrost interakcji o prawie 38 659

2 520%wzrost udostępnień postów