Smrekowa Polana

zobacz case study

Rabkoland

zobacz case study

Mieszkaniowi.pl

zobacz case study

Smrekowa Polana

Kompleks apartamentów, Wellnes oraz SPA zlokalizowany w malowniczych zakątkach Zakopanego.

Zadanie

Zainteresowanie odbiorców możliwościami, jakie oferują turystom polskie Tatry, zarażenie odbiorców miłością do gór. Pokazać sposoby na wypoczynek w Zakopanem.

Realizacja

Aby podkreślić wizerunkowy charakter komunikacji założyliśmy konta w portalach Instagram oraz Pinterest. Publikujemy zdjęcia przedstawiające najpiękniejsze widoki Tatr i propozycje na piesze wędrówki. Komunikacja przeplatana jest zdjęciami apartamentów Smrekowej Polany i jej oferty. Wciągamy fanów w rozmowę o możliwościach, jakie oferuje Zakopane, opowiadamy historię stolicy polskich Tatr i informujemy o najważniejszych wydarzeniach.

200%wzrost liczby fanów

1,8Engagement Rate

151%wzrost zasięgu postów

Rabkoland

Rodzinny park rozrywki mieszczący się w Rabce Zdroju. Lokalizacja i wyposażenie parku sprawiają, że jest on najlepszym tego typu obiektem w Polsce.

Zadanie

Naszym celem w mediach społecznościowych jest utrwalenie pozytywnego wizerunku Rabkolandu oraz zarażenie radością jak największej liczby osób.

Realizacja

Chcąc pokazać niesamowite atrakcje, skupiliśmy się na dwóch wizerunkowych kanałach: profilu na Facebooku i Instagramie. Publikujemy zdjęcia bawiących się gości, pokazujemy, jakie możliwości na spędzanie czasu z rodziną oferuje park rozrywki. Zachęcamy fanów do dzielenia się wrażeniami i opiniami.

100dzienny przyrost fanów

250%wzrost Social Interaction Index

225%wzrost interakcji

1440%wzrost Komentarzy fanów

0,02 złcena za aktywność fana wokół postu

Mieszkaniowi.pl

Organizator jednych z największych targów mieszkaniowych w Polsce i czołowy dostawca profesjonalnych narzędzi na rynku nieruchomości. Inicjator cyklu konferencji o rynku nieruchomości.

Zadanie

Zadaniem, jakie postawili przed nami Mieszkaniowi.pl było stworzenie fanpage’a, na którym publikowane będą wskazówki i porady dotyczące kupna, bądź sprzedaży mieszkań.

Realizacja

Na Fanpage’u codziennie publikowane są krótkie porady dotyczące rynku nieruchomości, współpracy z deweloperem i możliwości finansowania. Trudną tematykę postów rekompensują atrakcyjne, wesołe grafiki specjalnie dobrane do treści postów.

294%wzrost liczby fanów

497%wzrost liczby interakcji

1.8Social Interaction Index

151%wzrost zaangażowania fanów