pr_zdjecie_2

Staż w dziale PR

Jeżeli jesteś osobą otwartą na budowanie relacji z mediami, a Public Relations jest nie tylko pracą, ale także pasją, to aplikuj do nas! Weźmiesz udział w budowaniu, rozwijaniu i komunikowaniu naszej grupy specjalizującej się w social media i tworzącej innowacyjne startupy.

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie głównych przekazów komunikacyjnych firmy, founderów i pracowników (key messages).
  • Budowanie bazy dziennikarzy mediów biznesowych, startupowych i marketingowych (TV/RTV, prasa, Internet).
  • Opracowanie listy i zgłoszeń do kluczowych wydarzeń marketingowych (rankingi, eventy, konkursy, prezentacje na konferencjach itp.).
  • Współorganizacja eventów, konferencji i wydarzeniach branżowych.
  • Monitoring Internetu przy wykorzystaniu systemów SentiOne, Brand24, alerty.
  • Opracowanie miesięcznego planu i raportu działań PR-owych.
  • Wyszukiwanie informacji oraz tworzenie contentu.
  • Praktyczne wykorzystywanie narzędzi monitoringowych i analitycznych.
  • Śledzenie trendów w social media.

Wymagamy:

  • Doświadczenie w pracy w agencji interaktywnej będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane marketing, PR, dziennikarstwo).
  • Znajomości zagadnień public relations, w tym komunikacji wewnętrznej i realizacji działań PR produktowych.
  • Wiedza na temat globalnych i lokalnych trendów w PR.
  • Znajomość interaktywnych narzędzi marketingowych.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne.
  • Umiejętności prezentacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Zamiłowanie do fotografii/ znajomość podstawowych zasad fotografii.
  • Kreatywność.
  • Samodzielność.
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin.
  • Zainteresowanie narzędziami social media i najnowszymi trendami e-marketingu oraz content marketingu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie oraz indywidualną ścieżkę kariery po zakończonym stażu.
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej.
  • Stałą integrację wewnątrz zespołu poprzez wydarzenie branżowe i wyjazdy integracyjne.
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów.
  • Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek.
  • Dostęp do fachowej biblioteczki z zakresu Marketingu.
  • Stałą integrację wewnątrz zespołu.
  • Udział w spotkaniach branżowych.
  • Własny system szkoleń z najnowszych trendów i narzędzi marketingu internetowego.
  • Pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze w centrum Krakowa (okolice Dworca Głównego).

Czekamy na Twoje CV

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”

REKRUTUJ