traffic2

Specjalista ds. Facebook Ads

Łączysz w swoim myśleniu zdolności analityczne ze skuteczną kreacją?
Rozumiesz pojęcia performance i CTR?
Wierzysz, że marketing w Internecie naprawdę działa?

Opis stanowiska:

  • Planowanie, realizacja i koordynowanie kampanii reklamowych, ze szczególnym uwzględnieniem reklamy facebook ADS.
  • Praca z narzędziami do monitoringu i analizy danych
  • Analiza skuteczności realizowanych kampanii reklamowych, efektywności wykorzystania mediów oraz podejmowanie działań podnoszących ich skuteczność.
  • Utrzymywanie dobrej komunikacji i relacji z kluczowymi klientami

Wymagania:

  • Umiejętność tworzenia kampanii reklamowych w Facebook ADS
  • Znajomość Reklamy Facebook ADS w zakresie typów reklam i modeli rozliczeń, a także narzędzi wspierających jej efektywność.
  • Mile widziana podstawowa znajomość Google Analytics.
  • Znajomość branży social media
  • Wyczucie Internetu: wyszukiwanie informacji i umiejętność sprawnego poruszania się po portalach społecznościowych
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Zaangażowanie i inicjatywa oraz doskonała organizacja pracy
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę po okresie próbnym
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej.
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów.
  • Pracę w centrum Krakowa – ul. Szlak

Czekamy na Twoje CV
Aplikuj z tematem wiadomości: SPECJALISTA DS. FACEBOOK ADS

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”

REKRUTUJ