seo_sem

Staż SEO SEM

Łączysz w swoim myśleniu zdolności analityczne ze skuteczną kreacją?
Wierzysz, że marketing w Internecie naprawdę działa?

DOŁĄCZ do NAS!

Podczas programu stażowego:

  • zdobędziesz doświadczenie w realizacji kampanii SEO SEM;
  • bez problemu rozwiniesz skróty: CTR, CPC, CPM itp;
  • dowiesz się jak doprowadzić do konwersji i co to w ogóle znaczy.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie specjalistów przy kampaniach SEO i SEM
  • Udział w planowaniu zaawansowanych i długofalowych strategii obecności w wyszukiwarkach dla kluczowych klientów agencji
  • Obserwacja trendów na rynku mediów interaktywnych oraz wsparcie przy implementacji w strategiach SEM/SEO,
  • Analiza i monitoring strategii SEM/SEO,
  • Analizowanie statystyk na podstawie Google Analytics
  • Obsługa narzędzi do monitoringu i link-buildingu

Wymagania:

  • znajomość podstaw HTML/CSS
  • Chęć rozwoju

Dobrze widziane:

  • Zaangażowanie i inicjatywa oraz doskonała organizacja pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość Branży SEA – SEO i SEM
  • Framework bootstrap, foundation lub podobne

Oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia po zakończonym stażu
  • Liczne sesje “mentoringowe” – w naszych szeregach mamy certyfikowanych specjalistów Google
  • Stałą integrację wewnątrz zespołu
  • Własny system szkoleń
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów
  • Pracę w centrum Krakowa – ul. Szlak

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”

REKRUTUJ