newbusiness2

New Business Manager

Jeżeli jesteś osobą otwartą, lubisz nawiązywać nowe kontakty, i budować relacje bezpośrednie z ludźmi, ogarniasz internety i social media?!

Dołącz do nas i zostań WILKIEM ZE SZLAK STREET

Czego wymagamy?

  • Łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów i budowaniu relacji.
  • Wiedzy o marketingu Internetowym i mediach społecznościowych.
  • Minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów.
  • Przygotowywanie ofert i umów w oparciu o analizę potrzeb i wymagania klienta.
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.
  • Realizacja planów sprzedażowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjny system prowizyjny i premii kwartalnych.
  • Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek.
  • Uczestnictwo w wydarzeniach branżowych.
  • Własny system szkoleń z najnowszych trendów w marketingu Internetowym, branży social media, technologii, start-upach oraz sprzedaży bezpośredniej.
  • Pracę w centrum Krakowa.

Czekamy na Twoje CV

„Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”

REKRUTUJ