ecommerce2

eCommerce Manager

Masz doświadczenie w e-marketingu dla branży eCommerce i znasz działanie e-sklepów “od kuchni”?

Opis stanowiska:

  • Inicjowanie i opracowywanie nowych rozwiązań z zakresu e-marketingu dla branży e-commerce
  • Zarządzanie systemami wspierającymi sprzedaż w e-commerce
  • Konsultacje i koordynacja wdrożeń platform e-commerce (platformy Magento oraz PrestaShop)
  • Optymalizacja rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży online
  • Opracowywanie strategii sprzedaży dla poszczególnych sklepów Internetowych
  • Analiza cen, promocji, dystrybucji, merchandisingu w zarządzanym kanale
  • Monitoring rynku, konkurencji i trendów w branży e-marketingu i e-commerce
  • Zwiększanie i poprawa widoczności produktów i pozycjonowania na stronach www
  • Przygotowanie i rozwijanie ofert i produktów oferowanych na rynku eCommerce
  • Opracowanie miesięcznego planu i raportu działań dla klientów i zarządu click community

Wymagamy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w Agencji Interkatywnych lub wewnętrznym marketingu e-sklepów
  • Doświadczenie w pracy w agencji interaktywnej lub innej specjalizacji z branży Digital Marketingu
  • Praktycznej wiedzy na temat specyfiki trendów rynkowych oraz narzędzi wspierających sprzedaż zdalną
  • Umiejętności planowania procesów biznesowych w oparciu o analizę wskaźników sprzedażowych
  • Zaangażowania i dynamizmu w działaniu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę po okresie próbnym
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej
  • Stałą integrację wewnątrz zespołu poprzez wydarzenie branżowe i wyjazdy integracyjne
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów
  • Pracę w centrum Krakowa
  • Benefity dla pracowników – MultiSport, pakiety medyczne

Czekamy na Twoje CV

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”

REKRUTUJ