graphic

Art Director

Jeżeli chcesz zajmować się tworzeniem koncepcji poprzez współpracę z innymi działami, projektowaniem graficznym, jak i zarządzaniem zespołem grafików, jak również rozwijać swoje umiejętności i portfolio.

DOŁĄCZ DO NAS!

Opis stanowiska:

  • Opracowanie koncepcji i projektów graficznych dla klientów oraz dla wewnętrznych projektów realizowanych w firmie.
  • Projektowanie grafik aplikacji dla platform społecznościowych, takich jak np.  Facebook czy Instagram.
  • Tworzenie, modyfikowanie i doskonalenie prototypów interfejsu aplikacji mobilnych/webowych.
  • Tworzenie prezentacji dla potencjalnych klientów.
  • Praca zespołowa z innymi działami znajdującymi się w firmie.
  • Delegowanie zadań do Graphic Designerów oraz koordynacja działu Grafiki.
  • “Kontrola Jakości” wszystkich projektów wychodzących z działu Grafiki.
  • “Optymalizacji” projektów graficznych pod formaty kanałów internetowych.

Wymagamy:

  • Znajomości wybranych programów pakietu Adobe – Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, inDesign, Adobe Flash, After Effects, Adobe Premiere, UX PIN.
  • Wrodzonego wyczucia smaku, estetyki – tego Cię nie nauczymy. Musisz to po prostu mieć.
  • Brak lęku przed wyzwaniami.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem.

Oferujemy:

  • Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek.
  • Własny system szkoleń z najnowszych trendów i narzędzi marketingu internetowego.
  • Pracę w niekorporacyjnej atmosferze.
  • Wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia.
  • Pracę w centrum Krakowa

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”

REKRUTUJ