O nas

Jesteśmy zintegrowaną agencją z zakresu digital marketingu. Z doświadczeniem sięgającym 2009 roku budujemy dla naszych Klientów trwałe relacje z ich konsumentami.

Zaczynaliśmy jako pionierska agencja Social Media w Polsce. Dzięki temu wiemy, jak ważna jest skuteczna komunikacja marek z klientami. Teraz, gdy oferujemy szeroki wachlarz usług nie zapominamy o tym doświadczeniu. Nieważne, czy przeprowadzamy kampanię zasięgową, czy budujemy sklep internetowy, w centrum zawsze stawiamy dobre relacje pomiędzy firmą i jej klientami.

MÓWIMY JĘZYKIEM INTERNETU

dzienmatki_making_mniejsze

SPECJALIZACJA

Oferujemy naszym klientom zintegrowane rozwiązania, które stoją na jednym z możliwie najwyższych poziomów zaawansowania. Rozwijamy się prężnie poprzez wyodrębnianie dywizji. To w nich pracują osoby o najmocniejszych kompetencjach, które są wyspecjalizowane w swoich dziedzinach

SYNERGIA

Realizujemy zadania klientów na najwyższym poziomie, poprzez łączenie wiedzy, kompetencji i doświadczeń osób z różnych dywizji. Pracujemy w zespole, jako grupa. Dzięki temu jesteśmy silniejsi i możemy zaspokoić więcej potrzeb naszych Klientów oraz spełnić ich często niecodzienne oczekiwania.

TALENT

Komunikacja w Internecie jest dla nas sztuką. Zatrudniamy tylko prawdziwych artystów, którzy wiedzą, jak tworzyć dla Klientów prawdziwe arcydzieła.

ODWAGA

Szukając odpowiedzi dla nas lub naszych Klientów, nie boimy się innowacyjnych rozwiązań. Nieustannie poszukujemy nowych dróg dotarcia do celu. Działając wychodzimy poza strefę naszego komfortu. Dla nas liczy się osiągnięcie wyznaczonego celu.

POSTĘP

Nadążanie za trendami, które zmieniają się w dynamicznym tempie, wymaga od nas ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Zdobywanie wiedzy i kolejnych kompetencji pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Test

czytaj dalej

Rahim_Blak-315

Rahim Blak

CEO

CEO i współzałożyciel grupy i marki parasolowej click network. Koncentruje się na marketingu społecznościowym ze szczególnym naciskiem na social commerce i social CRM. Zajmuje się także rozwijaniem produktów marketingowych i startupów w modelu SAAS i cloud marketing. Najnowszy startup „edrone” pozycjonuje jako „Pierwszy CRM dla e-commerce”. Zaczynał ze swoją agencją Interaktywną art world™, w której wykazał się jako Pierwszy Malarz Sztalugowy w branży Interaktywnej. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i MBA w Łodzi, jest członkiem rady przedsiębiorców ASP w Krakowie, prowadzi zajęcia z e-marketingu i social media na MBA w Łodzi i WSE w Krakowie. W pracy myśli w PREZI, po pracy zagorzały Instagrammer. Jego życiową pasją jest ciągłe wychodzenie ze strefy komfortu”, because “life begins at the end of your comfort zone”

Michal_Blak-315

Michał Blak

eCommerce Manager

Seryjny przedsiębiorca. Najważniejszy dla niego jest stały rozwój i środowisko, które temu sprzyja. Wyznawca strategii Minimum Lovable Product. Tworzy pierwsze na rynku rozwiązanie, które pozwoli sektorowi e-commerce rozwinąć w pełni swój potencjał. Dumny właściciel dwóch psów: Bourbona i Brooklyna.

rafal_net

Rafał Paciorek

Head of Administration & Finance

Prawdziwy ogarniacz chaosu. Rozbudowane tabele, analizy finansowe i stosy papierów nie robią na nim wrażenia. Po pracy zapalony podróżnik. W zależności od pogody gra w squasha lub szusuje na nartach.

Daniel_Habura-315

Daniel Habura

New Business Director

Zawodowo rozpoznaje potrzeby swoich klientów. Zna odpowiedź na pytania, których oni jeszcze nie zadali. Od urodzenia związany z branżą e-commerce, prywatnie fan motoryzacji, ostrej gry w squasha i narciarstwa.

marcin_net

Marcin Marcinkowski

HR Specialist

Absolwent studiów menedżerskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Aktualnie HR Specialist. Zainteresowany szeroko pojętym dialogiem oraz komunikacji międzyludzką. Pasjonat nowych technologii oraz trendów w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Kieruje się w życiu słowami: „Bądź sobą, chociażby inni nie byli.”.

roksana_net

Roksana Wąż

Strategy & Community Manager

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka social mediów i świata mody. Uwielbia podróżować, a w wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni.

Ania_Skrzypczyk-315

Anna Skrzypczyk

Art Director

Z wykształcenia magister sztuki, która swoją wiedzę i zmysł estetyczny przekuwa w najlepsze prace. Skupia się na digital designie i… swoim zespole. Stanowcza, zdolna i niezastąpiona. Świetnie gotuje i lubi relaksować się przy dobrym filmie.

ania_net

Anna Socha

Community Manager

Absolwentka zarządzania personelem, aktualnie studiująca zarządzanie reklamą. Entuzjastka social mediów, umiejąca porzucić sferę online dla offline.