O nas

Jesteśmy zintegrowaną agencją z zakresu digital marketingu. Z doświadczeniem sięgającym 2009 roku budujemy dla naszych Klientów trwałe relacje z ich konsumentami.

Zaczynaliśmy jako pionierska agencja Social Media w Polsce. Dzięki temu wiemy, jak ważna jest skuteczna komunikacja marek z klientami. Teraz, gdy oferujemy szeroki wachlarz usług nie zapominamy o tym doświadczeniu. Nieważne, czy przeprowadzamy kampanię zasięgową, czy budujemy sklep internetowy, w centrum zawsze stawiamy dobre relacje pomiędzy firmą i jej klientami.

MÓWIMY JĘZYKIEM INTERNETU

patio

SPECJALIZACJA

Oferujemy naszym klientom zintegrowane rozwiązania, które stoją na jednym z możliwie najwyższych poziomów zaawansowania. Rozwijamy się prężnie poprzez wyodrębnianie dywizji. To w nich pracują osoby o najmocniejszych kompetencjach, które są wyspecjalizowane w swoich dziedzinach

SYNERGIA

Realizujemy zadania klientów na najwyższym poziomie, poprzez łączenie wiedzy, kompetencji i doświadczeń osób z różnych dywizji. Pracujemy w zespole, jako grupa. Dzięki temu jesteśmy silniejsi i możemy zaspokoić więcej potrzeb naszych Klientów oraz spełnić ich często niecodzienne oczekiwania.

TALENT

Komunikacja w Internecie jest dla nas sztuką. Zatrudniamy tylko prawdziwych artystów, którzy wiedzą, jak tworzyć dla Klientów prawdziwe arcydzieła.

ODWAGA

Szukając odpowiedzi dla nas lub naszych Klientów, nie boimy się innowacyjnych rozwiązań. Nieustannie poszukujemy nowych dróg dotarcia do celu. Działając wychodzimy poza strefę naszego komfortu. Dla nas liczy się osiągnięcie wyznaczonego celu.

POSTĘP

Nadążanie za trendami, które zmieniają się w dynamicznym tempie, wymaga od nas ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Zdobywanie wiedzy i kolejnych kompetencji pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Test

czytaj dalej

Rahim_Blak-315

Rahim Blak

CEO

CEO i współzałożyciel grupy i marki parasolowej click network. Koncentruje się na marketingu społecznościowym ze szczególnym naciskiem na social commerce i social CRM. Zajmuje się także rozwijaniem produktów marketingowych i startupów w modelu SAAS i cloud marketing. Najnowszy startup „edrone” pozycjonuje jako „Pierwszy CRM dla e-commerce”. Zaczynał ze swoją agencją Interaktywną art world™, w której wykazał się jako Pierwszy Malarz Sztalugowy w branży Interaktywnej. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i MBA w Łodzi, jest członkiem rady przedsiębiorców ASP w Krakowie, prowadzi zajęcia z e-marketingu i social media na MBA w Łodzi i WSE w Krakowie. W pracy myśli w PREZI, po pracy zagorzały Instagrammer. Jego życiową pasją jest ciągłe wychodzenie ze strefy komfortu”, because “life begins at the end of your comfort zone”

Michal_Blak-315

Michał Blak

eCommerce Manager

Seryjny przedsiębiorca. Najważniejszy dla niego jest stały rozwój i środowisko, które temu sprzyja. Wyznawca strategii Minimum Lovable Product. Tworzy pierwsze na rynku rozwiązanie, które pozwoli sektorowi e-commerce rozwinąć w pełni swój potencjał. Dumny właściciel dwóch psów: Bourbona i Brooklyna.

Rafal_Paciorek-315

Rafał Paciorek

Head of Administration & Finanse

Prawdziwy ogarniacz chaosu. Rozbudowane tabele, analizy finansowe i stosy papierów nie robią na nim wrażenia. Po pracy zapalony podróżnik. W zależności od pogody gra w squasha lub szusuje na nartach.

Daniel_Habura-315

Daniel Habura

New Business Director

Zawodowo rozpoznaje potrzeby swoich klientów. Zna odpowiedź na pytania, których oni jeszcze nie zadali. Od urodzenia związany z branżą e-commerce, prywatnie fan motoryzacji, ostrej gry w squasha i narciarstwa.

Justyna_Wozniak-315

Justyna Woźniak

HR Specialist

Nieoceniona w dbaniu o wszystkich pracowników. Koncentruje się na rozwijaniu potencjału zespołu i rekrutacji najlepszych ludzi w branży. Jest autorką programów premiowych i wewnętrznego programu rozwoju kompetencji. Po godzinach uwielbia grać w tenisa i oglądać kino niezależne. Interesuje się psychologią pozytywną.

Pawel_Jozwik-315

Paweł Jóźwik

General Performance Manager

Zarządza zespołem profesjonalistów od kampanii reklamowych. Współpracował z takimi markami jak L’Oreal, Danone czy Sony. Najchętniej ucieka od życia on-line. Żywi się winylem, cierpi na uzależnienie od literatury i kina, hipnotyzują go progresywne pasaże rockowe, fascynuje go gra na gitarze elektrycznej i pisanie. Zwłaszcza pisanie.

Ania_Skrzypczyk-315

Anna Skrzypczyk

Art Director

Z wykształcenia magister sztuki, która swoją wiedzę i zmysł estetyczny przekuwa w najlepsze prace. Skupia się na digital designie i… swoim zespole. Stanowcza, zdolna i niezastąpiona. Świetnie gotuje i lubi relaksować się przy dobrym filmie.

Kasia_Borowiec-315

Katarzyna Borowiec

Community Manager

Fascynatka ludzkich interakcji, zdobywczyni polubień, poskramiaczka komentarzy, kolekcjonerka udostępnień. Tropi trendy w social media i kreuje wizerunki marek. Dziennikarka, filmoznawczyni, domorosły muzyk. Zawsze znajdzie miejsce na jeszcze jedno hobby.

Ania_Ortman-315

Anna Ortman

Social Media Specialist

Od 2007 roku silnie związana z polską branżą modową, wspierając w działaniu wielkie brandy modowe, jak również najbardziej znanych na polskim rynku projektantów. W wolnej chwili autorka wielu artykułów, w których stara się łączyć świat mody ze światem mediów społecznościowych.

Karolina_Kwiatkowska-315

Karolina Kwiatkowska

Social Media Specialist

Studiowała dziennikarstwo oraz zarządzanie kulturą. W pracy doskonale wyczuwa nastroje swoich odbiorców i angażuje ich z niesamowitą skutecznością. Prywatnie obserwatorka świata street artu. Szuka go podróżując, głównie po Europie. Stara się zapamiętywać hiszpańskie słówka, by móc swobodnie zwiedzić Mexico City.

Jagoda_Kaczmarek-315

Jagoda Kaczmarek

Support Social Media

Absolwentka zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej. Zakochana w mediach społecznościowych i w tym, jak wiele mają do zaoferowania. Doskonale odnajduje się w tematyce kosmetycznej, ale nie straszny jest jej też świat finansów. Pasjonuje się handmade, któremu poświęca każdą wolną chwilę. Uważa, że optymistyczne podejście to dobra droga do rozwiązania każdego problemu :)

Monika_Matysiak-315

Monika Matysiak

Social Media Specialist

Absolwentka zarządzania w turystyce na Uniwersytecie Jagiellońskim. W pracy sprawnie zarządza profilami społecznościowymi. Do tej pory social media, moda i blogi były jej hobby. Teraz wszystkie te przyjemności zamieniła w pracę. Specjalizuje się w prowadzeniu profili kosmetycznych i modowych.

Kasia_Gurtler_315

Katarzyna Gurtler

Social Media Specialist

Absolwentka dziennikarstwa na UJ. Wykonywane stanowisko pozwala jej na rozwijanie pasma szerokich zainteresowań. Zna się na marketingu internetowym, reklamie, codziennie zgłębia tajemnice algorytmów w sieci. A poza pracą? Pasjonuje się archeologią, ochroną środowiska i dzikimi zwierzętami!

Kornelia_Rudnik-315

Kornelia Rudnik

Social Media Specialist

Z wykształcenia dziennikarka oraz kulturoznawca. Szlifuje pozycję Adho Mukha Svanasana (podobno chodzi o jogę, wolimy nie wnikać!), jeździ na rowerze, jeździ konno i łamie sobie głowę podczas grania w planszówki. W pracy specjalistka od dziesięciu rzeczy na raz, tematów biznesowych i znajdowania wyjścia, w sytuacjach, które teoretycznie go nie mają.

Adrian_Mitera_315

Adrian Mitera

Social Media Specialist

Kiedyś dziennikarz studenckiego radia, dziś realizuje się w marketingu internetowym. Doświadczenie w bankowości wykorzystuje do obsługi klientów biznesowych, a z pomocą w sprawach technicznych przychodzi mu pasja do wszystkiego, co ma cztery koła i silnik. Poza pracą zajmuje się kotem, jeździ na rowerze i zaczytuje się w polskiej fantastyce.

Sebastian_Polec-315

Sebastian Połeć

SEA Specialist

Prawdziwy Super SEO Bohater. Uparcie unika schematów, żeby osiągać jak najlepsze efekty i sprostać największym wymaganiom klientów. Po godzinach podbija świat i wdraża w życie swoje zakręcone pomysły.

Monika_Biernat-315

Monika Biernat

Graphic Designer

Z wykształcenia magister sztuki, z doświadczenia i nieocenionych zdolności specjalistka digital designu. Królowa ASAPu, która drży na słowo deadline, nigdy go nie przekraczając. Maluje, a w muzyce poszukuje alternatywnych brzmień.

Ola_Legowik

Aleksandra Łęgowicz

Graphic Designer

Zdolna i ambitna kreatorka grafik, z niezwykłym zmysłem estetycznym. Tworzy małe “dzieła” nawet ze zdjęć maszyn rolniczych. Potrafi zaspokoić nie tylko apetyt na piękno – po pracy zmienia się w mistrza kuchni, a od gotowania może ją oderwać tylko dobra książka.

Natalia_Niemczyk-315

Natalia Niemczyk

Graphic Designer

Z wykształcenia magister geografii fizycznej, lecz prognozowanie pogody i rozpoznawanie chmur zamieniła na projektowanie graficzne. Prywatnie fanka Beatlesów, neonów, kwiatowych wzorów i powracającego stylu retro (w modzie, muzyce, wnętrzach).

Michal_Oleksiej-315

Michał Oleksiej

Totalny samouk. Uwielbia odkrywać muzyczne nowinki, nałogowy kociarz, pasjonuje się fotografią, kocha interakcje i animacje – zaczytuje się w tematyce UI/UX. Zajmuje się też animacją kultury. Ostatnio zapalony rowerzysta. :). Z wykształcenia informatyk / kulturoznawca. Studiował na AGH oraz KUL w Lublinie.

New2_315

Marcin Podlecki

New Business Manager

Wielki fan fantastyki. Dynamiczny styl życia i droga zwycięstwa to jego motto! Twierdzi, że rywalizacja, to najlepsza forma rozrywki. W naszych szeregach dba o kontakt z klientami, zapewniając stałą i klarowną komunikację biznesową.

New-315

Jakub Łaciak

New Business Manager

Z wykształcenia administratywista, w click’u doskonali swoje umiejętności w branży marketingowej pozyskując nowych klientów. Prywatnie miłośnik fantasy i klasycznych motocykli. Wolny czas spędza na remontowaniu swojego mieszkania i podróżach motocyklowych w sezonie.